Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Bino Chen

Telefon numarası : +86-13696958576

Naber : +8613696958576

Free call

Yintai Machinery “USD” Ticari Markasını Kazandı

June 18, 2019

hakkında en son şirket haberleri Yintai Machinery “USD” Ticari Markasını Kazandı

Ekskavatör ve buldozer yedek parça endüstrisinde lider olan Xiamen Yintai Machinery Co, Ltd “USD” ticari markasını kazandı.

 

2018'de palet silindiri, avara, zincir dişlisi, palet bağlantısı ve palet pabuçları dahil beş patent aldıktan sonra bugün de “USD” markasını kazandık.

 

Since 1984, we have specialized in the manufacture of construction machine parts and custom-made products, such as track roller, idler, sprocket, track link, track shoe, grader blade and so on. 1984 yılından bu yana, inşaat makine parçaları ve parça silindiri, avara, dişli, palet bağlantısı, palet pabucu, greyder bıçağı vb.Gibi ısmarlama ürünlerin üretiminde uzmanlaştık. Our mission is to use experience and expertise to provide quality but economical products to the world. Misyonumuz, dünyaya kaliteli ama ekonomik ürünler sunmak için deneyim ve uzmanlığı kullanmaktır. We have been engaged in research and development of production technology. Biz üretim teknolojisi araştırma ve geliştirme meşgul olmuştur. Therefore, we have maintained a leading position in this aspect in recent years. Bu nedenle son yıllarda bu konuda lider konumumuzu sürdürdük. The technology patents and trademarks are the witnesses to the strength of us. Teknoloji patentleri ve ticari markalar, gücümüzün tanıklığıdır. Meanwhile, we make a strong foundation for all-round development of our company. Bu arada, şirketimizin çok yönlü gelişimi için güçlü bir temel oluştururuz.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin