Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Bino Chen

Telefon numarası : +86-13696958576

Naber : +8613696958576

Free call

OA 90 gün, QIXING ile Stratejik İşbirliği

January 4, 2019

son şirket davası hakkında OA 90 gün, QIXING ile Stratejik İşbirliği

QIXING from Philippines and YINTAI has a long-term cooperation relationship and trust each other. Filipinler ve YINTAI'dan QIXING'in uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi var ve birbirlerine güveniyorlar. Especially, under the framework of YINTAI, both sides have strengthened all-round cooperative relations and steadily developed more and more Commercial Mode. Özellikle, YINTAI çerçevesinde, her iki taraf da çok yönlü işbirliği ilişkilerini güçlendirmiş ve giderek daha fazla Ticari Modu geliştirmiştir.

 

QIXING is one of the largest Heavy Equipment Parts' suppliers in Philippines, whose mission is to serve their customers the high quality and fast delivery of heavy equipment parts. QIXING, misyonu müşterilerine ağır ekipman parçalarının yüksek kalitede ve hızlı teslimatını sunmak olan Filipinler'deki en büyük Ağır Ekipman Parçaları tedarikçilerinden biridir. They help us to expand our business in Philippines many years. Filipinler'deki işimizi uzun yıllar genişletmemize yardımcı oluyorlar.

 

Recently, two companies inked the strategic partnership, we offer OA 90 days payment terms to QIXING by SINOSURE, and QIXING helps us to increase the market share of Philippines, this cooperation could help push forward the development of two sides in the heavy equipment industry. Son zamanlarda, iki şirket stratejik ortaklığı imzaladı, SINOSURE tarafından QIXING'e OA 90 günlük ödeme koşulları sunuyoruz ve QIXING, Filipinler'in pazar payını artırmamıza yardımcı oluyor, bu işbirliği, ağır ekipman endüstrisinde iki tarafın gelişimini ilerletmeye yardımcı olabilir. Our two companies had a lot in common as both had helped many high-quality Excavator and Bulldozer parts enter the global market. Her ikisi de birçok yüksek kaliteli Ekskavatör ve Buldozer parçalarının küresel pazara girmesine yardımcı olduğu için iki şirketimizin ortak noktası vardı. This is really a win-win solution. Bu gerçekten bir kazan-kazan çözümüdür.

 

YINTAI CEO'su Bay Hong, iki şirketin Ağır Ekipman Parçaları endüstrisinde yeni fırsatlar yakalayacağını ve Filipinler'deki son kullanıcılara yeni fırsatlar getireceğini söyledi.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin