Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Bino Chen

Telefon numarası : +86-13696958576

Naber : +8613696958576

Free call

YINTAI LAV ile El Sıkıştı.

April 4, 2018

son şirket davası hakkında YINTAI LAV ile El Sıkıştı.

After visiting our factory twice, Mr. SAMH from South America placed the first big order to us for Harvester Undercarriage Spare Parts, such as track link, track roller, idler, bolts&nuts and so on. Fabrikamızı iki kez ziyaret ettikten sonra, Güney Amerika'dan Sayın SAMH, parça bağlantısı, palet silindiri, avara, cıvata ve somun vb.Gibi Hasat Makinaları Yedek Parçaları için bize ilk büyük siparişi verdi. All these parts were customized for his brand Tüm bu parçalar markası için özelleştirildi LAV.152.

 

During his visit, Mr. SAMH was interested in our advanced manufacturing equipment and quality control systems from sourcing raw materials to final packing. Sayın SAMH, ziyareti sırasında hammadde tedarikinden nihai ambalaja kadar gelişmiş üretim ekipmanlarımız ve kalite kontrol sistemlerimizle ilgileniyordu. He also visited the production processes of undercarriage parts, together with casting, forging, machining and heat-treatment. Ayrıca döküm, dövme, talaşlı imalat ve ısıl işlem ile birlikte alt takım parçalarının üretim süreçlerini de ziyaret etti. His visit promoted the bilateral exchanges and cooperation, and played an important role in promoting the company's market competitiveness and forming strategic partnerships. Ziyareti, ikili borsaları ve işbirliğini destekledi ve şirketin pazar rekabetçiliğini artırma ve stratejik ortaklıklar oluşturmada önemli bir rol oynadı.

 

Now China's steel output ranks first in the world and we pay more and more attention to product quality, these determine that we can provide customers with a variety of high-quality steel products at competitive prices. Şimdi Çin'in çelik üretimi dünyada ilk sırada yer alıyor ve ürün kalitesine daha fazla önem veriyoruz, bunlar müşterilere rekabetçi fiyatlarla çeşitli yüksek kaliteli çelik ürünleri sunabileceğimizi belirliyor. Mr. SAMH knows that made in China is a trend in the future, this is why he comes to China, visit and cooperate with us. Sayın SAMH, Çin'de yapılan bir geleceğin trendi olduğunu biliyor, bu yüzden Çin'e geliyor, ziyaret ediyor ve bizimle işbirliği yapıyor.

 

This first cooperation has laid a stable foundation for the future, our high-quality products and services got high praise from them. Bu ilk işbirliği, gelecek için istikrarlı bir temel oluşturdu, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve hizmetlerimiz onlardan yüksek övgü aldı. We believe that our two sides will have closer cooperation in the future. İki tarafımızın gelecekte daha yakın işbirliği içinde olacağına inanıyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin