XIAMEN YINTAI MACHINERY CO., LTD.

XIAMEN YINTAI MAKİNA CO., LTD.

Free call Video chat
Verified by
Info marked by “ ” is verified by SGS

İşletme lisansı

Marka Tescil Belgesi

Ürün sertifikası

Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı
Ana Pazar: Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
Markalar: YT
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 10Million-20Million
Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

 

XIAMEN YINTAI MACHINERY CO., LTD. XIAMEN YINTAI MAKİNA CO., LTD. is located in the beautiful port city of Xiamen. Xiamen güzel liman kenti yer alır. It is a manufacturing enterprise which is focusing on research and development, production and trade of construction machinery parts. Bu inşaat makine parçaları araştırma ve geliştirme, üretim ve ticaret üzerinde duruluyor bir üretim kuruluştur.

 

YinTai cooperates with Chinese famous large steel mills, such as Fujian Sangang Group, Xinyu Iron and Steel Group, Hang Zhou Iron & Steel, Baogang Group etc. We strictly control cost and quality from raw materials and transportation. YinTai, Fujian Sangang Group, Xinyu Iron and Steel Group, Hang Zhou Iron & Steel, Baogang Group vb.Gibi Çin ünlü büyük çelik fabrikaları ile işbirliği yapıyoruz. Not only can we manufacture the products with specific raw material according to customer requests, but also provide customers with personalized customization, YinTai strives to maximize customer benefits. Sadece müşteri isteklerine göre özel hammadde ile ürünler üretmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere kişiselleştirilmiş özelleştirme de sunabiliriz, YinTai müşteri avantajlarını en üst düzeye çıkarmaya çalışır.

 

Çin XIAMEN YINTAI MACHINERY CO., LTD. şirket Profili 0

YinTai produces the complete set of bulldozer and excavator spare parts, including track chain, track shoe, track roller, carrier roller, idler, sprocket, recoil spring, bucket tooth/adapter, blade, etc. Our products are suitable for CATERPILLAR, KOMATSU, HITACHI, DAEWOO, VOLVO and other world-famous construction machinery brands. YinTai, palet zinciri, palet pabucu, palet silindiri, taşıyıcı silindir, avara, dişli, geri tepme yayı, kepçe dişi / adaptör, bıçak vb.Dahil olmak üzere buldozer ve ekskavatör yedek parçalarının komple setini üretir. Ürünlerimiz CATERPILLAR, KOMATSU, HITACHI, DAEWOO, VOLVO ve diğer dünyaca ünlü inşaat makineleri markaları. Relying on the 35-year manufacturing experience of QiXing Enterprise, our products have won a good reputation all over the world by our high quality and good services. QiXing Enterprise'ın 35 yıllık üretim deneyimine dayanarak, ürünlerimiz yüksek kalite ve iyi hizmetlerimizle tüm dünyada iyi bir ün kazanmıştır.

 

Innovation for development, by the good faith to beat the market, increasing investment in science and technology. Geliştirme yeniliği, pazarı yenmek için iyi niyetle, bilim ve teknolojiye yatırımları arttırmak. In order to ensure excellent product quality and competitive advantage in price, YinTai Machinery keeps innovating and improving its quality from raw materials to production, technology and management. Mükemmel ürün kalitesi ve fiyatta rekabet avantajı sağlamak için YinTai Machinery, hammaddeden üretime, teknolojiye ve yönetime kadar yeniliğini ve kalitesini artırmaya devam ediyor. Our products are the favorites to Chinese customers and sell all around the world which is deeply favored by the majority of customers. Ürünlerimiz Çinli müşterilerin favorileridir ve müşterilerin çoğunluğu tarafından derinden tercih edilen tüm dünyada satılmaktadır.

 

Geçmiş

 

YINTAI, QIXING ile işbirliği yaparak en rekabetçi ve potansiyel şirketlerden biri haline gelmiştir. Yaklaşık 10 yıldır 35 yıllık üretim tecrübesi.

 

Bu yıllarda, YINTAI'nın ihracat miktarı 1 million to 12 million, and we are trying our best to make it redoubled. 1 milyondan 12 milyona, ve bunu iki katına çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. In the efforts of our R&D team, YINTAI has got Ar-Ge ekibimizin çabalarında, YINTAI 5 patentpalet bağlantısı, palet silindiri, palet pabucu, avara ve zincir dişlisi ile ilgili olarak bunlar gücümüzün tanığıdır.

 

Şimdi bizim ana pazarları Güneydoğu Asya ve Güney Amerika, biz Orta Doğu ve Kuzey Amerika pazarlarında gelişmeye odaklanmak ve bekliyoruz inşaat makineleri yedek parça yıldız üreticileri temsilcileri.

 

YINTAI her zaman sürekli gelişme ve gelişme kavramında ısrar edecektir.

 

 

Hizmet

 

Satış Öncesi Hizmet

1. Dünya standartlarında kalite

2. 35 yıllık deneyim Ekskavatör ve Buldozer yedek parça imalat

3. makul fiyat ile Fabrika satış doğrudan

Çin XIAMEN YINTAI MACHINERY CO., LTD. şirket Profili 0

 

Satış hizmeti

1. Özelleştirilmiş çözüm tasarımları

2. esnek ödeme koşulları dahil t / t, l / c vb

3. hızlı teslimat sözleşme kurulduktan sonra 30 gün içinde

4. Profesyonel satış ekibi, kalite kontrol, deniz lojistik rehberlik

5. ürün render ve yapısı çizim ücretsiz

 

Satış sonrası servis

1. ömür boyu bakım ile Bir yıl kalite garanti

2. video teknik destek, 24 saat çevrimiçi destek

3. Free guarantee repair: free repair service during the quality warranty period and reasonable charge for spare parts and maintaining service after the quality warranty period. 3. Free garanti onarım: kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım hizmeti ve yedek parça için makul şarj ve kalite garanti süresi sonra hizmet sürdürmek. We will never exempt our responsibilities on product owned defects Ürüne ait kusurlara ilişkin sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız

 

Ekibimiz

 

Satış Öncesi Ekip

1. ünlü mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibi

2. 35 yıllık zengin deneyime sahip üretim ekipleri

3. Verimli satın alma ekibi

 

Satış ekibi

1. profesyonel çok dilli satış ekibi asla utangaç gidiyor bu ekstra mil karşılamak ve aşmak müşteri beklentilerini

2. ürün render ve yapı çizim ekibi için özelleştirilmiş çözüm tasarımları

 

Satış Sonrası Ekibi

1. Profesyonel ve son derece özel satış sonrası ekibi 24 h çevrimiçi destek sağlayan

2. Ömür Boyu Bakım ile Bir Yıllık Kalite Garanti

3. Video Teknik Destek, 24 saat Çevrimiçi Destek

4. Kalite Garanti Sırasında Ücretsiz Onarım Hizmeti

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin