Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Bino Chen

Telefon numarası : +86-13696958576

Naber : +8613696958576

Free call
Üretim hattı
 • İşleme Hattı
 • Almanya KUKA otomatik işleme merkezi
 • dövme ekipmanları
 • Sprey Boya Hattı
 • Otomatik Kaynak Robotu

 

YINTAI üstün kaliteyi sağlamak için CNC, tam otomatik dijital kontrol tornaları ve diğer gelişmiş dünya lideri ekipmanları tanıtmak için ağır bir yatırım yaptı.

 

Palet makaralarının, taşıyıcı makaraların, segmentlerin, palet bağlantısının vb işlenmesi için Almanya KUKA otomatik işleme merkezi, HMC-500 ve VMC850 işleme merkezi kuruldu. Çin'de en gelişmiş dört otomatik kaynak robotu, ürünlerimizi kaynaklamak için Japonya Panasonic'ten ithal edildi. Ürünlerimizin doğru sertliğe sahip olmasını sağlamak için altı otomatik örgü bant fırını ısıl işlem hattı ısıl işlem için donatılmıştır.

 

Ayrıca, segmentler, palet bağlantıları, palet burçları, palet makarası kabukları ve benzeri üreten iki sıcak kalıp dövme hattı da dahil olmak üzere çoklu dövme hatlarımız var.

 

Boya hattımız, boyanın kalınlığını mikro mm seviyesine kadar kontrol edebilen ve farklı parlaklık yüzeyi sağlayan otomatik ve bilgisayar destekli bir püskürtme sistemi ile donatılmıştır.

 

Kalite firmamızın yaşamıdır, üç boyutlu tarama makinesi, gerginlik ve burulma denetim makinesi, kusur algılama makinesi, CMM makineleri, Mikroskop makineleri, faz diyagramı analizörü gibi ürünlerimizin yüksek kalitesinden emin olmak için gelişmiş denetim makinelerine sahibiz , spektrometre vb.

 

OEM / ODM
 • Avara Yapısı
 • İz Çizimi

 

Biz ısmarlama OEM veya yüksek kaliteli ürünler sunmak, ve biz müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ürünler yapmak istiyorum.

 

Sadece çizimlerinizi veya örneklerinizi bize göndermeniz ve özel gereksinimlerinizi bize bildirmeniz gerekir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz beklentilerinizi aşacaktır.

 

Ar-Ge
 • Patent Sertifikaları
 • AR-GE Binası
 • AR-GE Ekibi
 • Palet Makarası Yapısı
 • Ürün tasarımı
 

Ar-Ge ekibi ünlü mühendislerden oluşur ve bunların çabalarında YINTAI 5 patent concerning track link, track roller, track shoe, idler and sprocket, these are the witness of our strength. palet bağlantısı, palet silindiri, palet pabucu, avara ve zincir dişlisi ile ilgili olarak bunlar gücümüzün tanığıdır. The R&D laboratory is equipped with various testers for mechanical properties of the raw material and finished goods, such as three-dimensional scan machine, tension and torsion inspection machine, flaw detection machine, CMM machines, Microscoping machines, phase diagram analyzer, spectrometer etc. All these testers are the guarantee that we supply good quality products for our clients. Ar-Ge laboratuvarı, üç boyutlu tarama makinesi, gerginlik ve burulma kontrol makinesi, kusur tespit makinesi, CMM makineleri, Mikroskop makineleri, faz diyagramı analizörü, spektrometre vb. Tüm bu test cihazları müşterilerimize kaliteli ürünler tedarik ettiğimizin garantisidir.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin