Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Bino Chen

Telefon numarası : +86-13696958576

Naber : +8613696958576

Free call

Yeni Ekskavatör PC290LCi-11'de Kullanılan Komatsu'nun Yeni Teknolojisi

July 4, 2019

hakkında en son şirket haberleri Yeni Ekskavatör PC290LCi-11'de Kullanılan Komatsu'nun Yeni Teknolojisi

Komatsu America Corp. is promising first-to-last-pass accuracy in a stable and productive machine across applications via the new PC290LCi-11 Tier 4 final emissions-certified hydraulic excavator. Komatsu America Corp., yeni PC290LCi-11 Tier 4 nihai emisyon sertifikalı hidrolik ekskavatör ile uygulamalar arasında dengeli ve üretken bir makinede ilk-son geçiş doğruluğunu vaat ediyor. As well, the new excavator doesn't deliver the transportation-permit headaches of bigger machines. Ayrıca, yeni ekskavatör daha büyük makinelerin taşıma izni baş ağrılarını sağlamaz.

 

Yeni PC290LCi-11 özellikleri akıllı Makine Kontrolü (iMC), Komatsu'nun strok algılamalı hidrolik silindirler, IMU sensörü ve GNSS antenleri dahil olmak üzere benzersiz sensör paketine dayanmaktadır.

 

Teknoloji, aşırı kazıları yarı otomatik olarak sınırlamak için hedefe karşı konumunu doğru bir şekilde kontrol etmek için kontrol kutusuna yüklenen 3D tasarım verilerini kullanır.

 

Komatsu'daki paletli ekipmanların kıdemli ürün müdürü Andrew Earing, “PC290LCi-11, müşterinin daha büyük ebatlı ekskavatörlerin nakliye sınırlarından kaçınırken iyi stabilite ve çalışma aralığı aradığı uygulamalar için mükemmel” dedi.

 

Hidrolik ekskavatör ayrıca yarı otomatik / manuel mod değiştirme ve tasarım yüzey ofset işlevinin kontrol kollarındaki düğmelerle çalıştırılabilmesini sağlayan Akıllı Makine Kontrolü kumanda kollarını içerir.

 

Otomatik Sınıf Yardımı ile, operatör kolu hareket ettirirken, bom kova yüksekliğini otomatik olarak ayarlar, hedef yüzeyi izler ve kazma derinliğini en aza indirir.

 

Ekskavatörün diğer bir özelliği de, kova kenarı tasarım yüzeyine ulaştığında çalışma ekipmanının otomatik olarak durmasını sağlayan ve böylece tasarım yüzey hasarını en aza indiren Otomatik Durdurma Kontrolüdür.

 

Also, with Minimum Distance Control, the machine controls the bucket by automatically selecting the point on the bucket closest to the target surface. Ayrıca Minimum Mesafe Kontrolü ile makine, kova üzerinde hedef yüzeye en yakın noktayı otomatik olarak seçerek kovayı kontrol eder. If the machine is not facing a sloped surface at a right angle, it will still follow the target surface and minimize digging below it. Makine eğimli bir yüzeye dik bir açıyla bakmıyorsa, yine de hedef yüzeyi takip edecek ve altındaki kazıları en aza indirecektir.

 

Another new feature is Facing Angle Compass that allows the bucket edge to be accurately positioned square with the target surface. Bir diğer yeni özellik, kova kenarının hedef yüzeyle doğru bir şekilde kare olarak konumlandırılmasını sağlayan Yüz Açısı Pusulası'dır. The orientation of the facing angle compass' arrow shows the operator the facing angle, relative to the target surface. Bakan açı pusulası okunun yönü, operatöre bakan yüzeyi hedef yüzeye göre gösterir.

 

Realistic 3D Display is also included on the excavator. Gerçekçi 3D Ekran da ekskavatöre dahildir. This allows the angle and magnification of the views to be changed, allowing the operator to select the optimum view, depending on work conditions. Bu, görünümlerin açısının ve büyütmesinin değiştirilmesine izin vererek, operatörün çalışma koşullarına bağlı olarak optimum görünümü seçmesini sağlar.

 

Inside the cab, the Intelligent Machine Control monitor uses a large 30 cm screen for visibility and ease of use. Kabinin içinde Akıllı Makine Kontrol monitörü, görünürlük ve kullanım kolaylığı için 30 cm genişliğinde bir ekran kullanır. The simple screen layout displays the necessary information in an easily understood fashion. Basit ekran düzeni, gerekli bilgileri kolay anlaşılır bir şekilde görüntüler. A touchscreen icon interface, instead of a multi-step menu, simplifies operation. Çok adımlı bir menü yerine bir dokunmatik ekran simge arayüzü işlemi kolaylaştırır.

 

PC290LCi-11 ekskavatör, 6.69 litre, 196 hp, EPA Tier 4 Final, SAA6D107E-3 motor ile donatılmıştır.

 

Ayrıca, KOMTRAX seviye 5 teknolojisi, yakıt ve dizel egzoz sıvısı (DEF) seviyeleri, Komatsu Dizel Partikül Filtresi (DPF), rejenerasyon durumu, konum, dikkat ve bakım uyarı bilgileri gibi operatör makine verilerini besler.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin