Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Bino Chen

Telefon numarası : +86-13696958576

Naber : +8613696958576

Free call

Ön Avara İmalatında Dövme

November 5, 2019

hakkında en son şirket haberleri Ön Avara İmalatında Dövme

Compared with the casting, the valve body of the forged valve has a more uniform structure, better density, better strength integrity, better dimensional characteristics, and smaller dimensional error. Döküm ile karşılaştırıldığında, dövme valfin valf gövdesi daha düzgün bir yapıya, daha iyi yoğunluğa, daha iyi mukavemet bütünlüğüne, daha iyi boyutsal özelliklere ve daha küçük boyutsal hataya sahiptir. The directional structure has higher performance in overall strength and application capability than the casting. Yönlü yapı, toplam mukavemet ve uygulama kapasitesinde dökümden daha yüksek performansa sahiptir.

 

1. Yüksek Mukavemet

 

Hot forging promotes the refinement of crystallization and grain, maximizing the material strength and consistency and reducing variation between forgings. Sıcak dövme, kristalleşme ve tahılın rafine edilmesini teşvik ederek, malzeme mukavemetini ve tutarlılığını en üst düzeye çıkarır ve dövmeler arasındaki değişimi azaltır. The granular flow precisely flows along the valve body contour. Granül akış, valf gövdesi konturu boyunca hassas bir şekilde akar. These continuous streamlines are conducive to reducing the incidence of fatigue or common failures. Bu sürekli akış çizgileri, yorgunluk veya yaygın arızaların görülme sıklığını azaltmaya elverişlidir.

 

2. Güvenilirlik

 

Dövme işleminin en önemli avantajlarından biri, tasarım yapısının gereksinimlerini karşılayabilmeleridir.

 

3. Yapısal Bütünlük

 

Forging eliminates internal flaws and produces a coherent and uniform metallurgical structure assuring optimum performance. Dövme, iç kusurları ortadan kaldırır ve optimum performans sağlayan tutarlı ve düzgün bir metalurjik yapı üretir. Where stress and corrosion problems of crystals are serious, forgings can ensure long service life and problems free service. Kristallerin stres ve korozyon problemlerinin ciddi olduğu yerlerde, dövmeler uzun servis ömrü ve sorunsuz servis sağlayabilir.

 

4. Tekdüzelik

 

The application of rolling forging technology makes the uniformity of the Front Idler dimension. Haddeleme dövme teknolojisinin uygulanması, Ön Avara boyutunun bütünlüğünü sağlar. Dimensional uniformity of closed-die forgings results in positive control of critical wall thickness, eliminating deficiencies caused by a shifted core in castings. Kapalı kalıp dövme parçaların boyutsal homojenliği, kritik duvar kalınlığının pozitif kontrolüyle sonuçlanır ve dökümlerde kaymış bir çekirdeğin neden olduğu eksiklikleri ortadan kaldırır. High quality and no separation of steel ingot can eliminate internal flaws and produce a coherent and uniform metallurgical structure. Yüksek kalite ve çelik külçenin ayrılmaması iç kusurları ortadan kaldırabilir ve tutarlı ve düzgün bir metalurjik yapı oluşturabilir. The fatigue strength of creep is three times higher than that of casting. Sürünmenin yorulma mukavemeti, dökümden üç kat daha fazladır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin