Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Bino Chen

Telefon numarası : +86-13696958576

Naber : +8613696958576

Free call

Volvo CE, LEGO İnşaat Araç Tasarımında Altın Madalya Kazandı

March 20, 2019

hakkında en son şirket haberleri Volvo CE, LEGO İnşaat Araç Tasarımında Altın Madalya Kazandı

Özerk bir inşaat makinesinin dijital prototipi olan Volvo CE'nin konsept tekerlekli yükleyicisi “ZEUX” 15 Mart Cuma günü global iF Tasarım Ödülleri'nde Profesyonel Konsept dalında Altın Ödül kazandı.

 

The vehicle showcased innovations such as a roaming eye camera boom and mapping drone, aimed to bring a more “human” aspect to AI-driven vehicles, according to the company. Şirkete göre, araç, dolaşım gözü kamera patlaması ve harita dronu gibi, AI güdümlü araçlara daha “insani bir yön” getirmeyi amaçlayan yenilikler sergiledi. The concept was created from a fully-functioning LEGO Technic playset created by teams from LEGO Technic and Volvo CE. Konsept, LEGO Technic ve Volvo CE ekipleri tarafından oluşturulan tam işlevli bir LEGO Technic oyun setinden oluşturuldu.

 

Odak bir grup çocuk da tasarımla etkileşimde bulunabildi ve geri bildirim sağladı.

 

“This award is a crowning accomplishment on what has been a truly enjoyable partnership with LEGO Technic,” said Mats Bredborg, brand & market communication. Marka ve pazar iletişimi Mats Bredborg, “Bu ödül, LEGO Technic ile gerçekten eğlenceli bir ortaklık neyin gerçekleştiğini taçlandıran bir başarı” dedi. “We set out to test ideas for the construction machines of the future and now, not only do we have a blueprint for machine automation, but we are celebrating this innovation on a world stage.” “Geleceğin inşaat makineleri için fikirleri test etmeye başladık ve şimdi sadece makine otomasyonu için bir planımız yok, aynı zamanda bu yeniliği dünya sahnesinde kutluyoruz.”

 

67 bağımsız tasarım uzmanından oluşan bir değerlendirme paneli şunları söyledi: “This is more than a toy construction playset with a drone for young talents who want to improve their technical skills. “Bu, teknik becerilerini geliştirmek isteyen genç yetenekler için bir drone ile bir oyuncak yapımı oyun setinden daha fazlası. Volvo and LEGO teams have combined their professional experience to create a constructive concept for future engineers. Volvo ve LEGO ekipleri, gelecekteki mühendisler için yapıcı bir konsept oluşturmak amacıyla mesleki deneyimlerini birleştirdiler. What a great way to get the next generation interested in complex thinking while playing.” Gelecek neslin oynarken karmaşık düşünmeyle ilgilenmesini sağlamak için ne harika bir yol. ”

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin